WELCOME TO BURLESQUE

Przedstawiamy zmysłowy program, który łączy w sobie magię tańca w małym kameralnym klubie z przepychem wielkich scen, musicali i rewii showgirls. To intrygujące, gorące, niepowtarzalne i niezapomniane muzyczne show!

Pomysł zrodził się z pasji i miłości to tańca, sztuki, teatru i tworzenia. Jest przedsięwzięciem tak wyjątkowym, jak wyjątkowa jest Burleska, jest innym spojrzeniem na kobiecą seksualność – bardziej sugestią i obietnicą niż samą nagością.

Spektakl Welcome To Burlesque daje możliwość spełnienia, gdyż jest projektem wszechstronnym na pograniczu śpiewu, tańca i teatru. Liczy się tu przede wszystkim atmosfera, jaką wywołuje muzyka ubrana w doskonale brzmiący wokal oraz budowanie zmysłowego klimatu wokół ciała. Wyrazu i smaku dodają stroje błyszczące w świetle reflektorów. Wszystko po to, by podkreślić ruch i wywołać rumieniec na twarzy widza.

 

Główną postacią Welcome To Burlesque jest żywiołowa, a zarazem zmysłowa Lady Margaret, w której postać wciela się Małgorzata Boć, laureatka wielu festiwali i konkursów. Została doceniona również przez Prezydenta Miasta Rzeszowa za 15-lecie pracy artystycznej.

Tancerze biorący udział w spektaklu gościli na scenach programu You Can Dance, zdobywali pierwsze miejsca na wielu mistrzostwach w tańcu, współpracowali ze światowej klasy choreografami. Tańczą Ula Surowiec, Katarzyna Krupa, Klaudia Oczoś, Kinga Konefał, Paulina Bester i Mateusz Ostrowski.

Uzupełnieniem całości jest nietuzinkowy głos Aro kłusowskiego oraz dźwięki saksofonu, perkusji i piano.


Welcome To Burlesque to przedstawienie, w którym emanuje kobiecość oraz wielka pasja, na pewno zaskoczy rozbawi i pozostawi niezapomniane wrażenie.

Przyjdź, zobacz i dołącz do miłośników Burleski!

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Zapraszamy do obejrzenia klipu promującego spektakl w zakładce Prezentacja filmowa oraz na http://www.youtube.com/watch?v=kkWfX6_pvyw

Realizacja PROMOznawcy.pl